Елена Велевска ја отвори сезоната во бикини! – Фото

loading...

Македонската фолк ѕвезда има нова песна. Песната е насловена ,,Крштевка” и ние веруваме дека таа ќе стане вистински хит на сите крштевки што престојат, испена од наша фол ѕвезда.

Инаку пејачката во последно време како да го смени својот имиџ, па така се поретко можете да ја видите онаа Елена, разголена, секси, провокативна, со длабоки деколтеа, по долна облека…

На оследните фотографии од нејзината последна фотосесија како да гледаме нова Елена. Средена од глава до пети, како и секогаш, во прекрасна брендирана облека, елегантна, навистина плени со својата убавина и шарм.

Но после оваа фотосесија повторно следуваше нова фотографија на која таа е разголена и секако тоа на огромна радост на нејзините фанови од машката популација.

Еленаужива на плажа, лежалка и соце во едноделен костим за капење . Таа ја отвори сезоната во Охрид!