Еве кој е виновникот за фаталниот изглед на Фатиме Фетаи

ИЗВОРСкопје24
|

Секоја фотографија на обвинителката Фатиме Фетаи што ќе се појави на социјалните мрежи веднаш станува вирална. Па така неодамна на Инстаграм се појави фотографија направена во еден салон за убавина која преку ноќ ги освои сите и доби голем број лајкови од нашите корисници.

Во прашање е фотографија која што неодамна ја објави албанската шминкерка Фиторе Бериша, а на која шармантната обвинителка изгледа неверојатно.

Сини прозрачни очи, црвен кармин и густи трепки со кои специјалната обвинителка ќе ве освојат на прв поглед, заокружени со елегантна, преубава фризура

Погледнете уште неколку ремек-дела на Фиторе …