Еве што прави Богдан додека Цеца е на снимање на „Ѕвездите на Гранд“

ИЗВОРСкопје24
|

Богдан Срејовиќ, момчето на Цеца Ражнатовиќ деновиве беше следен од екипата на „Папарацо лов“. Тој бил виден во раните утрински часови како ја напушта вилата во која живее пејачката и заминал во еден трговски центар. После шопингот и дружбата со пријателите Богдан се вратил назад во вилата.

Тој ден пејачката заминала на снимање на емисијата на „Ѕвездите на Гранд“ додека нејзиното момче ја чекал дома.

Наредниот ден, Богдан од вилата заминал да се види со некој човек, додека Ражнатовиќ скоцкана од глава до пети заминала на уште едно снимање.