ФОТО: Ѕирнете во станот на Станија – секоја девојка сонува за ваков лукзус во спалната соба

ИЗВОРСкопје24
|

Станија Добројевиќ, поранешната учесничка во „Задруга“, позната е по својот луксузен живот, како во Србија, така и во Америка.

Познатата старлета ги отвори вратите на својот луксузен дом во центарот на Нови Сад.

Својот луксузен дом го купила за време на студирањето на Економскиот факултет, на кој и дипломираше.

Посебно место има нејзиниот гардеробер во кој се ноаѓа брендирана облека. Станије не крие дека има и небрендирана облека.

По ѕидовите има и фотографии од нејзините натпреварувања, но и неколку фотографии. Старлетата често добива писма и цвеќиња од фановите.

Исто така Станија има и мала библиотека, бидејќи има завршено економски факултет најчесто сака да чита книги од таа област.