Гените се чудо: Вонбрачниот син на Арнолд Шварценегер е ист како него, но тој не сакаше да го признае (ФОТО)

ИЗВОРСкопје24
|

Џозеф Баен (22) е син на Арнолд Шварценегер (72), кој славниот актер го доби со својата љубовница, дадилката на неговите деца, и иако првично не сакаше да го признае, тој на крајот сепак го стори тоа.

Џозеф завршил училиште на Факултетот за бизнис и менаџмент минатата година, а очигледно ги повлекол гените на татко му во однос на напорното вежбање, па затоа често се фали на својот Инстаграм профил со фотографии на кои го покажува своето мускулесто тело.

Неговите фотографии на Инсатграм се доста слични со оние кои ги објавува Шварценегер, а од нив се гледа дека Џореф е копија на својот позант татко.