Хит на интернет: Џони Деп уловен како “лудува“ на песна од Ана Бекута?

ИЗВОРСкопје24
|

Холивудската ѕвезда Џони Деп неодамна беше во Белград каде што го сними својот филим „Минимата“, а по еден месец снимања, тој замина во Црна Гора.

На социјалните мрежи се појави видео од Будва, на кое наводно Џони Деп игра во друштво на русокоса девојка и тоа на песна од Ана Бекута.

Видеото за 2 часа се прошири низ социјалните мрежи.

Но, на видеото не се знае дали станува збор за Џони Деп или за некој кој навистина личи на него.

Погледнете и процените сами.

Видеото погледнете го ТУКА.