Храбра промена: Ана Кокиќ го промени изгледот

ИЗВОРСкопје24
|

Ана Кокиќ по изолацијата и карантинот се одлучи на драстична промена со која ги изненади нејзините фанови. Ана и кажа збогум на долгата коса по која беше препознатлива со години, а сега има потполно нов изглед.

Станува збор за кратка модерна фризура на која можеби не би се одлучиле многу нејзини колешки. Пејачката со новиот изглед се пофали на социјалните мрежи.

Нејзините фанови се презадоволни од промената на Кокиќ, па ја описпаа со позитивни коментари.