И покрај возраста таа е преубава: Ова е мајката на Џејла Рамовиќ

ИЗВОРСкопје24
|

Познатата Џејла Рамовиќ од музичкото шоу Ѕведите на Гранд неодамна имаше специјална пригода за прослава во домот.

Нејзината мајка славеше роденден, а убавата Џејла јавно и го честиташе “Среќен роденден, мамо. Те сакам многу”, напиша Џејла во описот на нивната заедничка фотографија на социјалните мрежи.

Од фотографијата станува јасно како ден од кого Џејла ја наследила убавината. Нејзината мајка и покрај возраста е вистинска убавица.