И во домот на Богдана се славеше за раѓањето на Жељко, Цеца и Анастасија не се појавија на забавата

ИЗВОРСкопје24
|

Синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана Родиќ го добија синот кој го крстија Жељко. Во домот на семејството Ражнатовиќ се организираше забава која траеше до раните утрински часови, а на која присуствуваа и познати личности.

По прославата на Дедиње, семејството Ражнатовиќ и Родиќ другиот ден односно сношти продолжија да слават во Тител.
Ражнатовиќ заедно со родителите на сопругата ги дочекуваше гостите и славеше во нивниот семеен дом. Веселиот татко лудо се забавуваше кај Родиќ, а во еден момент заигра и со мајката на Богдана, Даниела Родиќ.

Меѓутоа, Анастасија и Цеца не се појавија на прославата во Тител.

„Цеца ја стигна уморот бидејќи не спиеше последните три ноќи. Иако многу сакаше да дојде, не успеа“ соопштија од ПР тимот на Цеца.

Пејачката сепак следи што се случува во Тител, па на својот „Инстаграм“ сподели дел од атмосферата.

Видео од атмосферата во домот на Богдана погледнете ОВДЕ.