Ирена Спасовска со низа навреди за колегата: Изрод како тебе немам видено (ВИДЕО)

|

Еден пост и коментар на истиот беше доволен за да започне нова естрадна вој на. Имено фолк пејачката Ирена Спасовска и пејачот Дејан Добревски си упатија низа навреди, па од социалните медиуми препирката ја продолжија пред камерата на естрадниот магазин “Бекстејџ”.

Во вчерашното издание можевме да ја слушнеме нејзината страна на приказната, нели дамите имаат предност, а во изданијата кои следуваат следната недела останува да слушнеме и видиме што Дејан има да си каже и да објасни зошто естрадата го допрела дното.

Што Ирена кажа, погледнете во видеото: