Исплива снимка од Богдана Ражнатовиќ – еве што прави новопечената мама додека бебето спие (ВИДЕО)

ИЗВОРСкопје24
|

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави видео од нејзината снаа Богдана Ражнатовиќ, која изгледа одлично на четири недели по породувањето на нејзиното прво чедо Жељко.

Богдана беше во опуштено домашно издание, а Анастасија ја снимаше цело време.

На снимката моѓе да се види дека таму била и нејзината сестра Наташа Родиќ, па заедно се смееја и уживаа додека бебето спие.

– Сестри – напиша Анастасија, а видеото го гледате во продолжение:

За потсетување, Богдана се породи со царски рез во една приватна клиника во Белград.