Изглед за кој сите зборуваат: Пријовиќ во неочекувано издание се појави на „Влез“

ИЗВОРСкопје24
|

Александра Пријовиќ, младата сопруга на Филип Живојновиќ, беше фантастично расположена на фестивалот „Влез“, каде се Прија се појави во шорц, високи потпетици и мрежести чорапи!

Бидејќи се породи пред само 4 месеци, публиката гледаше во неа и неможеше да поверува дека пејачката го довела телото за толку кус период до совршенство!

Штом стапна на сцената, публиката веднаш во еден глас запеа со атрактивната пејачка, а нејзините хитови од прв до последен збор ги пееше до крајот на нејзиниот настап. Пеачката покажа дека на публиката Прија баш и прија!