„Ја дочекуваме српската Нова Година во хармонична атмосфера“ – Цеца и Анастасија покажаа како слават

ИЗВОРСкопје24
|

Анастасија и Цеца Ражнатовиќ покажале како ја чекаат Стара Нова Година во својот дом во Дедиње.

Тие две објавиле снимки на кои се гледа дека уживаат во семејниот дом заедно со најблиските пријатели.

„Ја чекаме српската Нова Година во хармонична атмосфера – напишала Анастасија.

Видеото погледете го ОВДЕ.