Јелена Карлеуша секогаш чекор пред другите

ИЗВОРскопје24
|

На снимањето на новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“ новото издание на Карлеуша ги остави сите без зборови.

Овој пат, пејачката се појавила во мини фустан кој го имаше надополнето со преубав блескав накит. Сребрениот фустан го искомбинирала со ремен и златни сандали, а ноктите и биле обоени во виолетово.

Карлеуша во моментов изгледа најубаво досега и во последно време е посветена на доведување до совршенство на својата линија.