Јелена Карлеуша во латекс бикини и чизми го запали Инстаграм

|

Во костим за капење со минијатурни бикини, српската пејачка Јелена Карлеуша се прошета во дворот од нејзината куќа на Дедиње.

Костимот за капење направен од латекс и врвки, Карлеуша го искомбинирала со високи црни чизми и очила за сонце. На видеото пејачката се качува по скали и напиша „Се шетам низ дворот од мојата куќа“.

„Навистина е риба, ја сакам, но ова е премногу има деца, а маж не знам“, „Нека зборува село, госпоѓа“, „Брутална“, „Кралица на универзумот“, се дел од коментарите на нејзините следбеници.

Таа само пред неколку дена објави видео како плива гола во базен.