На фановите не им се верува што носеше сопругата на Серхио Рамос кога го напушти породилното одделение

|

Неодамна, Серхио Рамос стана татко по четврти пат. Неговата сопруга Пилар Рубио роди син кој го нарекоа „Máximo Adriano“.

“Мама и бебе се одлични. Јас сум горд на тебе, те сакам. Те сакам со сето мое битие”, и изјави фудбалерот на својата сопруга, објавувајќи фотографија направена веднаш по раѓањето на бебето..

Многумина веќе коментираа дека Пилар изгледаше „чудесно“ и „нереално убаво“, и сега таа повторно привлече внимание со елегантните погледи на фотографиите од болничкиот кревет. Имено, парот реши да го овековечи излезот од породилната болница, па се сликаа со своите четворица синови.

Но, Пилар повторно беше во преден план. Облечена во фустан и со беспрекорна фризура и шминка, изгледаше како штотуку да се повлекла од модната писта. Сепак, таа заработи и негативни коментари за сандалите со високи потпетици што ги носеше самоуверено.