Како Брена го нарече внукот од синот на Боба и снаата Пријовиќ

ИЗВОРСкопје 24
|

Откако таа се збогати со снаата Александра Пријовиќ која и е добро позната на јавноста, печката Лепа Брена, и семејството на пејачката секогаш се под бурното око на медиумите и јавноста.

За нивниот однос не се знае многу, и единствените информации кои ги добива јавноста се преку фотографии на социјалните мрежи.

Пеачката вчера на Инстаграм објави слика која е доказ дека семејството ужива во секој свој миг и дека внукот на Брена и Боба ужива во прегратките на својата баба и дедо. На сликата пеачката за внукот пиша дека е нејзина љубов.