Како да не е истата: Eве како изгледаше Александра Пријовиќ пред корекциите на себе

ИЗВОРСкопје24
|

Убавата српска пејачка Александра Пријовиќ која освојува со својот глас, освен по бројните хитови позната е и по неодоливиот изглед. Но, не секогаш било така. Па многу логично е секоја јавна личност да не изгледа исто како и на почетоците.

Пријовиќ по породувањето, за кратко време ја доведе својата линија до совршенство, па многумина коментираат дека изгледа никогаш подобро.

Имено, пејачката ги корегирала носот и усните, а кога станува збор за телето ги корегирала градите.

„Нема ништо повеќе да менувам, средив се што сакав“, изјави таа во една прилика.