Како воопшто да не родила: Снаата на Цеца покажа како изгледа во бикини

ИЗВОРСкопје24
|

Снаата на Цеца, Богдана летните топли денови ги минува во родниот Тител заедно со некогашната учесничка на Ѕвездите на Гранд, Лена Чолак.

Богдана во бикни го покажа своето тело, па мора да признаеме снаата на Цеца изгледа преубаво покрај тоа што пред извесно време се породи.

Нема сомнеж дека Ражантовиќ има тело за 10ка дестека и дека многу брзо по породувањето си ја врати линијата пред бремноста.