Карлеуша на снимање на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во необично издание

ИЗВОРСкопје24
|

Пејачката и член на жирито на “Ѕвездите на Гранд“ постојано изненадува со својата појава.

Периодов пред неа повторно се снимањта на музичкото шоу, а за таму се знае мора да двои од останатите,се разбира со изгледот. По скоро три месеци пауза, в во Белград продолжи снимањето на шоуто „Ѕвездите на Гранд“.

Јелена Карлеуша се појави облечена во фармерки со пердуви, а горе само топ,или бикини- сеедно.

Инаку според последните зборувања бракот на Јелена Карлеуша е пред распад. Сè започна по наводната афера со фудбалерот Огњен Врањеш, а нејзиниот сопруг Душко Тошиќ оттогаш е повеќе надвор од семејната куќа отколку во неа.

За ИДЈТВ, Јелена даде интервју во кое се фокусираше на периодот кој сега го живееме и полицискиот час, кога откри дека Душко цело време бил со нив во куќата и откри што всушност се случува зад затворени врати.

– Душко помина време со вас за време на карантинот. Верувам дека ви значеше многу и дека на некој начин ги известува сите дека немате проблеми во вашиот брак – рече водителката, а Јелена одговори:

– Толку многу луѓе си даваат право да се справат со мојот брак. Без разлика дали сум со него или не, дали направивме или не направивме нешто, е само моја работа. Никој не може да знае освен јас и моето семејство. Грижете се за вашите проблеми, јас ќе се грижам за моите – одговори Карлеуша, која веќе не може да толерира секој да се занимава денес со нејзиниот брак.