Карлеуша во опуштено издание го „запали“ интернетот: Сите гледаат во горниот дел (ФОТО)

ИЗВОРСкопје24
|

Пејачката Јелена Карлеуша уште еднаш ја скокотка фантазијата на сите нејзини следбеници на Инстаграм.

Имено, таа позираше во опуштено издание, а нејзината предизвикувачка комбинација привлече големо внимание.

Јелена носеше комплет чиј горен дел беше топ, откопчан во пределот на градите така што го држеше само една врвка.

Коментарите постојано доаѓаа, а пејачката доби најмногу комплименти од мажите.