(ФОТО) Ќерката на Хелена Роза во секси танга бикини

loading...

Хелена Роза пред една година по вторпат се реализираше во улогата на мајка на преслаткиот Тиан, а пак нејзината прва љубов, ќерката Кјара порасна во вистинска убавица со која може да се гордее.

Убавата наследничка на Хелена, веќе е доволно зрела млада дама која доминира со својата маркантност, енергија и атрибути оставени во наследство.

На фотографиите таа ужива во Австралија и не ја пропушта приликата да се разголи и да го покаже тоа на Инстаграм.

Очигледно дека животот во Нов Зеланд и годи.

 

https://www.instagram.com/p/BkBa12gH9sC/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

View this post on Instagram

Judging from above 😂

A post shared by Kjapa Гоља (@kjaragolja) on

View this post on Instagram

⭐️ 𝙿𝚊𝚛𝚝 𝟸 ⭐️

A post shared by Kjapa Гоља (@kjaragolja) on

Bring the summer days back ☀️

A post shared by Kjapa Гоља (@kjaragolja) on