Ќерката на познатата водителка и се јави во живо среде емисија- таа остана во неверување откако дозна зошто ја бара, па веднаш реагираше

ИЗВОРСкопје24
|

Во емисијата посветена за реалното шоу „Задруга“ водителката Душица Јаковлевиќ беше изненадена откако како гледач директно во живо се вклучи нејзината ќерка Ангела.

-Еј мама Ангела е, вели таа откако се вклучи во живо.

Водителката откако не слушна убаво за кого се работи ја смири публиката и внимателно слушаше.

-Сакав да те прашам каде е кремата за комарци? Ја праша ќерката водителката која неконтролирано започна да се смее.

Потоа таа и одговори дека не знае и ја запраша нејзината ќерка зошто не спие во 2 часот наутро? По што и порача дека ќе се разберат кога ќе се врати дома.

Целото видео можете да го погледнете во продолжение.