Ќерката на Жељко Јоксимовиќ на плажа во неодоливо издание

ИЗВОРСкопје24
|

Мина Јоксимовиќ, ќерката на пејачот и композитор Жељко Јоксимовиќ, се врати од одмор, но како и обично, дури и откако уживаше во морето, останаа фотографии за објавување на социјалните мрежи кои потсетуваат на еден убаво поминат период.

Па така, Мина за нејзините следбеници на Инстаграм сподели фотографија во бикини, а на „стори“ објави фотографија која е насловена како веќе и недостасува плажата и морето.

До Мина на следната фотографија е едно мистериозно момче, чиј идентитет очигледно сакаше да го скрие, па не е познато дали станува збор за нејзината посилна половина или е само пријател.