Ќерките на Маја и Дарко Панчев израснаа во вистински убавици (ФОТО)

ИЗВОРСкопје24
|

Надица Панчева, ќерката на нашата селебрити двојка Маја и Дарко Панчев сподели статус и фотографија на социјалната мрежа Фејсбук и не воодушеви не само по почитта која и ја искажа на својата мајка туку и по нејзината природна убавина.

Убавата Надица сподели фотографија на која е со својата мајка и напиша „Мојата мајка, моето се, ја сакам“.

Нас ни останува само да коментираме дека Надица со својата природна убавина може да ги стави во втор план голем број на селебрити ќерки на познатите личности ширум регионот и светот

Сепак да не заборавиме да споменеме дека Маја и Дарко имаат и уште еден бисер. Имено допрва ќе пишуваме за прекрасната 11 – годишната Марија која со својата убавина ниту малку не заостанува зад прекрасните Маја и Надица, а Дарко и тоа како има право да се гордее со своите три грации.

Светски, а наши и прекрасни!