Ќерката на Жељко Јоксимовиќ го покажа своето совршено тело

ИЗВОРСкопје24
|

Таа ретко се појавува во јавноста, но сега реши да се пофали со фотки во бикини.

Мина Јоксимовиќ, ќерката од првиот брак на познатиот пејач Жељко Јоксимовиќ ретко кога се појавува во јавност.

Тоа се ретки моменти, односно само кога станува збор за промоција на сингл или албум од нејзиниот татко.

Но, убавата Мина сега се соблече во костим за капење и ги покажа своите облини.

Таа избрала црвен костим за плажа кој дополнително и го нагласува прекрасното тело, но не можеме а да не забележиме дека искористила премногу фотошоп така што ги искосила и искривила своите очи или пак толку силно се затегнала со раката па токму поради тоа лицето и изгледа асиметрично.