Која од која поубава: Водителката Марија Килибарда ги покажа сестрите (ФОТО)

ИЗВОРСкопје24
|

ТВ водителката на шоуто „Твоето лице звучи познато“, Марија Килибарда (39), важи за една од најубавите српски водителки која скоро две децении го задржува вниманието на гледачите со својата позитивна енергија, духовитост и харизма.

Таа на социјалните мреѓи ретко објавува фотографии со семејството, но сега направи изклулчок од ова свое правило и објави една неочекувана фотографија.

Имено, таа позираше заедно со двете помлади сестри, Јована и Оливера, со кои е исклучително поврзана.

Трите дами позираа една до друга, а сите изгледаат прекрасно и доминираат со својата природна убавина без шминка.