Лепа Брена и Александра Пријовиќ се прошетаа низ Белград – моментот го овековечија на фотографија

ИЗВОРСкопје24
|

За Лепа Брена и Пријовиќ се зборува дека не се во најдобри односи, но со последната фотографија на социјалните мрежи го покажаа токму спротивното.

Имено, снаата и свекрвата прошетаа низ центарот на Белград, односно низ Калемегдан. Тие кога ќе најдат слободно време шетаат заедно, со оглед на што Брена постојано е на патувања па времето за поминување на убави моменти надвор им е ускратено.