Лепа Брена и Боба го прославија Божиќ на дестинација на која секој сонува да оди – ФОТО

ИЗВОРСкопје24
|

Лепа Брена и сопругот Боба овој Божиќ го поминаа на егзотична дестинација на која веруваме дека секој од вас би сакал барем еднаш да појде. Среќниот пар ги спакува куферите и замина на Малдивите.

Брена објави фотографија на социјалните мрежи на која се гледа како ужива во бел фустан со капа, а пред неа бесконечно синило.

Пејачката и нејзиниот сопруг патувале низ светот во 2020 година, а 2021 година нема да биде ништо поразлична.