Лепа Брена сподели селфи со новата снашка, Сандра: Русокосите блескаат (ФОТО)

ИЗВОРСкопје24
|

Сандра Миљаковиќ, која потекнува од селото Будиловина кај Брус, каде сè уште живее нејзиното семејство, е новата, несудена снаа на Лепа Брена. Девојката на Виктор Живојиновиќ има 26 години, студира на Филолошкиот факултет во Белград и работи како шминкер, а тие двајца се во врска речиси една година.

Виктор веќе ја донесе дома девојката, па и ја престави на својата мајка, а откако Лепа Брена и Сандра се запознаа, станочигледно станале блиски штом фолк дивата на својот профил на Инстаграм решила да објави селфи со идната снаа.

Имено, дваете се фотографирани во автомобилот, а обете имаат очила за сонце и блескаат на фотографијата. Ќе блескаат ли вака откако снашката ќе и влезе в куќи на Брена, ќе видиме?