Ликот на Игор Џамбазов осамна на плочките во еден фризерски салон во Кривогаштани

ИЗВОРСкопје24
|

Најоригиналното нешто што сум го видел во последно време. Ти благодарам, @svetlanagrozdanovska . Ти си доказ дека навистина сме талентирана нација. Македонијо, има надеж за тебе, ова на својот инстаграм профил го напиша актерот и шоу мен Игор Џамбазов за портретот кој навистина остава без зборови.

Секоја чест!

Кaде чoвекoт е брoј еден…пaрите се брoј двa…кaде пaрите се брoј еден..чoвекoт е брoј нулa…рекoл oвoј чoвек штo гo нaпрaвив oд кoсa

Gepostet von Svetlana Zulamoska Grozdanovska am Montag, 11. März 2019

Погледнете го видеото ОВДЕ.