LIVE FROM HOME – Вечерва во ЖИВО со DJ BABURA JUNIOR

ИЗВОРСкопје24
|

DJ Babura Junior најавува одлична забава насловена Live From Home – Stay At Home. Забавата ќе биде во живо на неговиот INSTAGRAM профил и започнува во 20:00часот.

Исто така ни најави дека ќе има и специјален LIVE гостин, но сепак остави да биде изненадување. Поттикнат од целата ситуација, апелира зошто да не го направиме и седењето дома да биде забавно. Поканети сте сите на LIVE забавата и не заборавајте да си го конзумирате вашиот омилен пијалок, но во умерени дози.