Љупка Митрова ја отвори сезоната на грчките плажи: Има ли кој со убавицата да ја подели лубеницата?

ИЗВОРСкопје24
|

Познатата македонска инфлуенсерка, Љупка Митрова со нова тура провокација. Таа на својот профил на Инстаграм објави нови фотографии од Грција, каде викендов престојува, на кои го истакнува сиот свој раскош.

Спејко повеќе го нема, неодамнешните фотографии со министерот за земјоделие Љупчо Николовски беа само од службена природа по службена должност.

Дали Митрова во моментов на плажите во Грција е сама или… трпеливо чека бубамарата која слета на нејзиното бикини, да и донесе неочекуван гостин во нејзиниот љубовен живот? Има ли некој што со убавицата ќе ја подели лубеницата?

Погледнете го видеото ОВДЕ.

Вистина.мк