Луксуз на сите страни: Викторија Лоба го покажа својот дом

ИЗВОРСкопје24
|

Убавата пејачка Викторија Лоба веќе извесно време е максимално посветена на тоа да биде модел на некои познати модни брендови. На нејзиниот профил на Инстаграм многу често ќе наидете на фотографии на кои е таа, но во позадина го покажува домашниот амбиент.

Токму оттаму може да се ѕирне во приватноста, односно во новиот дом на Лоба каде живее во својот партнер, бизнисменот Ѓорѓи Калешов. Иако фокусот е во нешто сосема друго, тешко да не се забележи префинетиот дом на пејачката каде се помешани неколку стилови.

Во 2018 година Лоба откри дека е посветена на уредување на просторот кој сега гледаме дека изгледа како од списание.

Извор: Вистина.мк