Македонската фолкерка во бикини на плажа – на фановите им откри која желба ѝ се исполнила

ИЗВОРСкопје24
|

Фолк-пејачката Џесика Палашоска одмора во Тајланд.

Таа постојно споделува фотографии од одморот таму, од плажите и хотелите каде што ужива, а се пофали и дека ѝ се исполнила една од најголемите желби во животот – да плива со слонови.

„На среќата ѝ нема крај, ми се оствари желбата да се бањам заедно со слончина. Кога сте во Пукет ова е дефинитивно моја препорака за must do. Искуството не можам да ви го oпишам, едноставно ме остави без зборови. Колку се само прекрасни и мили“, напиша пејачката.