Марјана Станојковска повторно провоцира – од нејзините најнови фотки гори интернетот

loading...

Летните одмори веќе започнаа па многумина ги спакуваа своите куфери и заминаа некаде на море, но за познатата лото водителка Марјана Станојковска летото официјално сеуште не е започнато со оглед на тоа што таа има ангажман секоја среда и сабота кога мора да се појави пред тв екраните и да ги израдува лото играчите.

Во целиот хаос и куп работни обврски Марјана сепак најде време да ги спакува куферите и накратко да замине на патување кај нашиот јужен сосед.

Како и секогаш навикнати сме да очекуваме бомбастични фотки па така и овојпат Марјана не ни го скрати тоа задоволство па објави летна жешка фотосесија од плажа која фановите на посилниот пол ги остави без зборови, погледнете за што ви зборуваме:

https://www.instagram.com/p/BkPue_TACgi/?utm_source=ig_embed