Мартина Михајловска изгледа топ во бикини 5 месеци по породувањето

ИЗВОРСкопје24
|

Манекенката и поранешна водителка Мартина Михајловска изгледа одлично пет месеци по породувањето.

На својот инстаграм профил таа сподели фотографија во бикини, кои и стојат топ. Нејзината витка линија не е проблем ни по породувањето, а за тоа сведочат фотографиите на социјалните мрежи.

Мартина годинава во април на свет ја донесе ќеркичката Алана.

Женски магазин.мк