Машини: Погледнете какви автомобили вози Лепа Брена и членовите на нејзиното семејство

ИЗВОРСкопје24
|

Екипата на „Папарацо лов“ го следеше семејството Живојиновиќ на еден ден, а во таа прилика забелажаа какви автомобили имаат во нивниот двор. Прво од домот излегол Боба Живојиновиќ кој имал обврски по градот и во таа прилика се возеше со „Мајбах“.

Нешто подоцна излегол и Стефан Живојиновиќ кој се возел во „Порше“.

Во текот на денот од домот излегла и Лепа Брена која била во набавка на мебел. За оваа прилика пејачката се возела со нетолку скапоцен и луксузен автомобил.

Пејачката до салонот за мебел заминала со „Форд“ кој чини околу 2 000 евра.