Мажите неможат да одолеат на глетката: Водителка стана вистинска сензација поради изгледот

ИЗВОРСкопје24
|

Аргентинската водителка која се занимава со спорт преку ноќ стана вистинска интернет сензација и тоа поради една ситуација која и се случила.

Само една емисија била потребна за спортската водителка Мариа Сол Перез да ја добие титулата на најзгодната водителка на светот.

Погледнете и проценете сами: