Милица Павловиќ покажа како изгледа без грам шминка – ќе се воодушевите

ИЗВОРСкопје24
|

Српската пејачка Милица Павловиќ важи за една од најатрактивните пејачи на српската естрада. Она што речиси сите ги интересир е како Милица изгледа без грам шминка на себе со оглед на тоа што секогаш ја гледаме средена од глава до пети.

И, замислете на социјалната мрежа инстаграм таа покажа како всушност изгледа без грам шминка – таа воопшто не изгледа лошо.

Следбенциите ја опсипаа само со позитивни коментари.