Милица Тодоровиќ раскина со момчето: Еве каде живее сега (видео)

ИЗВОРСкопје24
|

По петгодишна врска, Милица Тодоровиќ пред неколку месеци раскина со момчето, кореографот Милош Пауновиќ, а како причина за нивното раскинуваање се наведуваше дека се ненадминливите разлики за иднина.

Милица потврди дека повеќе не е со Милош, но моментално е во медиумска пауза и не дава интервјуа, ниту изјави. Како што пишуваа српските медиуми, Тодоровиќ се иселила од санот каде живееше пет години со кореографот.

Екипата на „Папарацо лов“ открива дека пејачката по раскинувањето живее во елитната населба на Нов Белград каде што живее и нејзиниот долгодишен пријател и кум Стеван Анѓелковиќ.

Во продолежение погледнете каде е новиот дом на Тодоровиќ.

вистина.мк