На одмор од милион долари: Ирена Спасовска ужива на егзотична дестинација (ФОТО)

ИЗВОРСкопје24
|

Македонската фолк пејачка Ирена Спасовска знае како максимално да го искористи слободното време.

По турбуленциите од нејзиниот приватен живот, пејачката најде слободно време да ужива.

Иако сезонските одмори се уште не започнале, тоа не ја спречи Ирена да ужива на егзотичните дестинации.

Имено, пејачката се наоѓа во Доха и Катар каде што посети неколку туристички атракации , а од таму секојдневно ги известува своите следебеници за нејзините активности.

Спасовска дури објави фотографија на која друштво и прави еден Шеик.

За потсетување, минатата година Ирена Спасовска по 13 години брак се разведе од новинарот Орце Гелевски.

Извор: Вистина.мк