Не се штедеше: Рада Манојловиќ го почасти момчето со подарок вреден 9.500 евра

ИЗВОРСкопје24
|

Често се пишува во медиумите дека Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ повеќе не се заедно.

Меѓутоа, таа деновиве ги демантираше овие написи објавувајќи заедничка фотографија по повод неговиот роденден.

Како што пишува курир.рс, Рада за роденденот го однела Харис во еден ресторан на вечера.

Меѓутоа, тоа не е се. Рада воопшто не се штедела за момчето и му подарила скап подарок.

Станува збор за скап часовник вреден 9 500 евра, а Харис многу се израдувал бидејќи станува збор за часовник кој тој планирал да го купи.

Доколку не се сеќавате вака изгледаше Рада Манојловиќ пред операциите

Таа сега е една од најубавите пејачки на српската естрада, но многу од нив ќе се согласат дека тоа не беше така пред неколку години. Поточно пред 11 години, Рада изгледаше малку поинаку.

Жирито на Ѕвездите на гранд ја предупреди дека ќе мора да вложи во својот изглед како би напредувала во шоу бизнисот, но дури ни тие не очекуваа ваква трансформација.

Рада имаше среќа што не менуваше ништо во врска со својата фигура, но затоа за овие 11 години ги смени забите, носот, и фризурата и бојата на косата.