Неда Украден и на 70 години не се двоуми да покаже како изгледа без грам шминка

ИЗВОРСкопје24
|

Пејачката Неда Украден важи за жена која никогаш не старее. Таа многупати со фотографиите кои ги објавува има докажано дека годините за неа се само бројка.

И на нејзини 70 години Неда нема воопшто срам да покаже како изгледа без грам шминка.

Неда тоа го потврди со најновата објавена слика од козметички салон, на која позира во сосема природо издание без грам шминка, кармин и други козметички и мејк-ап додатоци, а освен тоа фотографијата не е фотошопирана.

Изгледа премладо, зарем не?