Неда Украден има 69 години, а изгледа совршено

ИЗВОРСкопје24
|

Пејачката наскоро наполни 69 години, а во костим за капење изгледа како двојно помлада.

Неда Украден во август го прослави 69. роденден, а кога ќе ја видите нејзината фотографија во костим за капење, тешко дека ќе претпоставите дека е во седмата деценија од животот.