Нема да го препознаете: Синот на Цеца Ражнатовиќ драстично го промени изгледот (ФОТО)

ИЗВОРСкопје24
|

Синот на Цеца Ражантовиќ, боксерот Вељко Ражнатовиќ направи драстична промена. Имено, Вељко сега има нов изглед односно се шишаше на „нула“, а на социјалните мрежи покажа како изгледа.

Вељко неодамна се врати од одмор од Барселона каде што беше со неговата девојка. Додека изгледаше дека Вељко не сака ништо да менува во својот живот, тој одлучи да го промени изгледот.

Вака изгледа „новиот“ Вељко:

За потсетување, Ражнатовиќ неодамна се сврши со неговата избраничка Богдана со која наскоро планира свадба.

Неодамна во медиумите се пишуваше дека фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ го реновирала својот дом на Дедиње односно дека додала спа центар.

Покрај сауната, просторот за масажа и вежабање, во домот на Цеца има и базен.

Откако се појави веста дека Цеца го реновирала домот, нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ одлучи да откри како изгледа базенот под водата.

Вељко неодамна се сврши со својата девојка Богдана со која наскоро ќе стапи во брак, а како што истакна Вељко ќе живеат во вилата на Дедиње.

Сигурно Вељко и неговата посилна половина ќе уживаат во спа центарот во нивниот дом