Нема шминка, ниту фризура, а најмалку фотошоп- Карлеуша во поразлично издание (ФОТО)

ИЗВОРСкопје24
|

Српската пејачка Јелена Карлеуша денеска се појави на суд, а сите она што го зборуваат е дека пејачката никој никогаш не ја видел во вакво издание.

Пејачката освен истакнувањето на својата витка линија во бел точкест фустан со ракави на главата носеше и црна капа, а косата и беше врзана во репче.

Турбо-фолк ѕвездата и пред неколку дена беше уловена од фотографите кога пристигнуваше да ја снима емисијата Гранд Специјал во Белград. Секогаш подготвена за сликање, облечена во убав црн фустан, малку им позираше на фотографите, пред да им се посвети на своите обврски.

Потоа, таа на својот Инстаграм профил, објави фотографии направени во студиото. Очигледно е дека посветува време на уредување на фотографиите пред да ги објави на социјалните мрежи.