НЕ МОЖЕ ДА ЈА СКРИЕ СРЕЌАТА: Сека ги откри полот и името на второто бебе

ИЗВОРСкопје24
|

Пејачката Сека Алексиќ неодамна потврди дека повторно е бремена, а сега ги открива и полот и името на бебето.

Нејзиниот син Јаков ќе добие помал брат, а на своите профили на социјалните мрежи таа се пофалила и дека веќе одлучиле кое име ќе му го дадат.

„Пристигнува Исак“, напишала Сека, која не може да ја скрие радоста за бебето што го очекува.