Неодолива бушавка: Девојчето кое стана хит со бујната коса ја сними првата реклама

ИЗВОРСкопје24
|

Пред неколку месеци, светот го обиколија првите слатки фотографии од бебето Чанко. Благодарение на бујната коса, слатката Јапонка стана вирален хит на 6-месечна возраст.

Малата бушавка пред две недели го прослави својот прв роденден со снимањето на својата прва голема реклама. Во видеото на Pantene е раскажана нејзината приказна од нејзина перспектива.