Невидена бламажа на познатата актерка: Вакво однесување не се очекувало од неа

ИЗВОРСкопје24
|

Актерката и нејзиниот сопруг, музичарот Кит Урбан, не можеа да ја задржат страста на Оскарите во Лос Анџелес.

Кога пристигнаа на доделувањето на престижните награди, тие се препуштија на страсните бакнежи и не ги тргаа рацете еден од друг.

Нивниот асистент, кој бил во близина, се чувствувал прилично непријатно и често гледал во славниот пар.

Никол облекла црн фустан со светки што ја истакна нејзината фигура. До линијата се истакнуваше нејзиното лице, поради што едвај мрдаше поради, очигледно, сите третмани. Таа претходно призна дека користела ботокс.

– Пробав ботокс, за жал, но се извлеков и сега конечно можам повторно да го мрднам лицето. Користам крема со висок заштитен фактор, не пушам, не пијам и со гордост можам да го кажам тоа – изјавила актерката.

Нејзиниот сопруг се одлучи за црн костум и бела кошула со машна. Актерката и музичарот се во брак од 2006 година и имаат две ќерки. Таа има уште две деца, Изабел и Конор, кои ги посвои со поранешниот сопруг Том Круз (60).